Warunki uczestnictwa – warsztaty 2017

1. Warsztaty odbywać się będą w Kocudzy (29 czerwca, czwartek) oraz w Zdziłowicach (30 czerwca-2 lipca, piątek-niedziela).

2. Przyjazd, rejestracja uczestników – 29 czerwca (czwartek) Zdziłowice, g.12-14 (Gminny Ośrodek Kultury w Zdziłowicach). Można przyjechać bezpośrednio na warsztaty do Kocudzy (należy wcześniej poinformować o tym organizatorów). Dołączenie do grup warsztatowych w trakcie trwania Festiwalu tylko za zgodą organizatora!!!

3. Opłata organizacyjna wynosi 120 zł/osoba (płatne na miejscu, przy rejestracji). Z opłaty zwolnieni są mieszkańcy powiatu janowskiego.

4. Noclegi:
- szkoła – sale wieloosobowe, liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Należy mieć własne śpiwory i karimaty (na miejscu dostępne będą materace w ograniczonej liczbie) – 12 zł (osoba/noc)
– pole namiotowe obok szkoły – własny namiot – 7 zł (osoba/noc)

* Osoby, korzystające z noclegu w szkole i na polu namiotowym mają do dyspozycji toalety w szkole, a także prysznice w oddzielnym budynku obok szkoły (ciepła woda).

5. Wyżywienie:
- obiad – 15 zł / osoba (zupa, II danie, kompot, również dania wegetariańskie)

* UWAGA! Szkoła i pole namiotowe znajduje się obok GOK-u, w którym do dyspozycji mamy kuchnię (czajnik elektryczny, lodówka, kuchenka – możliwość przygotowania własnych posiłków: śniadania, kolacje). Ponadto w budynku GOK-u znajduje się kawiarenka czynna od 18.00 do 22.00 – możliwość zamówienia drobnych posiłków: zapiekanka, hot-dog).

6. Ubezpieczenie N.W. uczestnicy wykupują we własnym zakresie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i krzywdy poniesione przez uczestników w trakcie spotkań warsztatowych i wydarzeń festiwalowych.

7.Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki i zaginione.

8. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w warsztatach pod opieką dorosłych opiekunów.

9. W przypadku uszkodzenia instrumentu wypożyczonego od organizatorów, uczestnik zobowiązuje się pokryć koszty jego naprawy.

10. Osoby korzystające z noclegów w szkole oraz na polu namiotowym zobowiązują się do kulturalnego korzystania z pomieszczeń. W razie uszkodzenia urządzeń osoba ta zobowiązuje się pokryć koszty naprawy.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

12. Udział w warsztatach i wydarzeniach festiwalowych oznacza zgodę na rejestrowanie wizerunku przez organizatorów w ramach wykonywania dokumentacji wydarzenia (wideo, audio, foto). Powstałe materiały zostaną wykorzystane do promocji Festiwalu.

13. Zgłoszenia na warsztaty dokonujemy poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem https://goo.gl/forms/sOANon53BODaGRPm2

14. Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2017 roku. UWAGA! Liczba miejsc na warsztatach jest limitowana (ok.40 osób), tak więc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.